NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Kdy budou inzeráty na serverech?

V 95% případů je to druhý den ráno po uhrazení objednávky. Postup je takový, že po obdržení platby ihned provádíme exportování inzerátů na servery. Samotné servery si inzeráty ověřují a až poté je zobrazí. Toto probíhá vždy v pozdních nočních hodinách v den, kdy jsme obdrželi platbu. Proto jsou inzeráty na serverech k nalezení následující ráno. Jakmile jsou inzeráty umístěny, tak vám pošleme e-mail, že se tak stalo. Nicméně občas se kontrola ze strany serverů pozdrží nebo nastane jiná situace a inzeráty se tedy zobrazí v průběhu dne následujícího. O tom vás ale ihned budeme informovat.

Mohu inzeráty dodatečně upravit?

Samozřejmě... Fotografie, nadpis, parametry vozu či cenu můžete změnit i po umístění inzerátů na servery. Stačí nás kontaktovat e-mailem a napsat co chcete změnit.

Berete si nějakou provizi?

Ne 🙂 Uhradíte jednorázově pouze jednu částku. Naší službou není kompletní zprostředkování prodeje vozu, ale kopírování inzerátu na inzertní servery. S prodávajícím tedy komunikujete pouze vy.

Budou u inzerátu mé kontaktní údaje?

V inzerátu bude váš telefon, aby vám mohli zájemci zavolat. Váš e-mail nebude u inzerátů zobrazen. Textovou odpověď bude možné poslat přes formulář u inzerátů.

Jak najdu svůj inzerát na serverech?

Stačí ve vyhledávání vyfiltrovat parametry, které má váš vůz a inzerát se objeví ve výpisu. Navíc vám do e-mailu zašleme seznam odkazů na největší servery ke kontrole 😉

Jaké jsou platební metody? Nejsou platby opakované?

Bankovní karta, převod na účet nebo rychlá bankovní tlačítka. Platby opakované nejsou. Pouze jednorázová úhrada ceny za zvolenou dobu inzerce.

Jak budou inzeráty na serverech vypadat?

Pokud již máte někde inzerát umístěný, tak zkopírujeme popisný text, nadpis, parametry vozu a všechny fotografie. Připíšeme také váš telefonní kontakt, aby vám mohli kupci zavolat. Každý server je ale trochu jiný, je možné, že budeme muset sem tam některé informace lehce poupravit, např. kvůli maximální povolené délce textu. Vždy ale můžeme dodatečně udělat úpravy dle vašeho přání.

Scroll to top